Podziękowania OTK 2022

październik 20th, 2022 | Posted by admin in Aktualności
Chcieliśmy jeszcze raz przedstawić i podziękować prelegentom wczorajszej konferencji:
  1. Pani Agnieszka Maszner – Paprocka – dyrektor finansowy i prezes Zarządu Spółki Grand Baltic sp zoo oraz uczniom z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich Natalia i Szymon.
  2. Pan Dawid Rudowicz – nauczyciel wychowania fizycznego oraz dietetyk. Właściciel sklepu Tłuste Suple. Razem z żoną w Telewizji Kablowej Kołobrzeg prowadzą program Zdrowie w Pigułce. Uczestniczą również w akcjach edukacyjnych, które maja na celu uświadomić uczniom jak ważna jest dieta oraz aktywność fizyczna dla naszego zdrowia.
  3. Pani Dorota Mili autorka powieści obyczajowych, których akcja zazwyczaj rozgrywa się w nadmorskich miejscowościach. Wydała 14 książek i kilka opowiadań. Nie zatrzymuje się i dalej pisze, współpracując z kolejnymi wydawnictwami.
  4. Pani Katarzyna Sabała: Absolwentka Liceum Zawodowego o profilu sprzedawca-magazynier w kołobrzeskim „Ekonomie”, niedokończona Studentka, Mama, Żona i mały Przedsiębiorca, fotograf.
  5. Pani Katarzyna Koperkiewicz: Projektantka ubioru i tkanin, absolwentka Politechniki Koszalińskiej na kierunku Wzornictwo Przemysłowe. Aktualnie zawodowo spełnia się jako graficzka. Trzykrotna półfinalistka konkursu EcoMade 2014-2016 na Łódzkiej ASP oraz półfinalistka Międzynarodowego Konkursu dla projektantów OFF Fashion 2016 w Kielcach. Przez lata związana z Fundacją #Kultura i Galerią Scena. Kuratorka i organizatorka Koszalińskich Targów Sztuki i Dizajnu 2015-2017. Laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Koszalina w dziedzinie „Ochrona, upowszechnianie i promocja kultury 2016”, wyróżniona przez kapitułę Made In Koszalin Laurem w kategorii „Styl życia i inspiracje 2017”. Od 2009 roku wokalistka punk rockowego zespołu Baraka Face Junta. Lokalna animatorka kultury, działająca na rzecz powołania galerii Kołobrzeskie NEONY. Zafiksowana miłośniczka kuchni roślinnej i ekologii oraz wielka przyjaciółka zwierząt.
  6. Pani Hanna Maciejewska – trenerka, tancerka, nauczycielka, studentka wychowania fizycznego oraz oligofrenopedagog. Zdobywczyni brązowego medalu Mistrzostw Polski w 10 tańcach, półfinalistka pucharu Europy oraz absolwentka Kopernika.
  7. Pani Agnieszka Wielgoławska oraz Pani Magda Buller – Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Kołobrzegu.
Dziękujemy za niezwykle insertujące wystąpienia, które na długo pozostaną w naszych sercach i w sercach kołobrzeskiej młodzieży.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Responses are currently closed, but you can trackback.