Maj 13th, 2019 | Posted by admin in Aktualności | Ważne - (0 Comments)

Serdecznie zapraszamy!

Szkolenie. Postawa Inspirująca Rozwój

Maj 13th, 2019 | Posted by admin in Aktualności | Ważne - (0 Comments)

Miło nam poinformować, że Pani Katarzyna Grela właśnie zakończyła II etap szkolenia w zakresie terapii Metodą Tomatisa. Zapisy na zajęcia terapeutyczne już trwają.

Zapraszamy do kontaktu!
(94) 35 454 47

Maj 9th, 2019 | Posted by admin in Aktualności | Ważne - (0 Comments)

W dniu dzisiejszym ruszył elektroniczny nabór do szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Doradca zawodowy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Pani mgr Justyna Pilarczyk zaprasza na konsultacje z zakresu orientacji zawodowej podczas, których uczniowie mogą uzyskać pomoc w elektronicznym zgłaszaniu swoich kandydatur.

Eektroniczna rejestracja

Maj 9th, 2019 | Posted by admin in Aktualności | Ważne - (0 Comments)

Szanowni Państwo!

Rok 2019 dla naszej Poradni to rok wyjatkowy. We wrześniu będziemy obchodzić jubileusz 50-cio lecia jej powstania. Na tę okoliczność zaplanowaliśmy szereg akcji i wydarzeń towarzyszących. Wraz z działającym przy poradni Kołobrzeskim Stowarzyszeniem Inicjatyw Psychologiczno-Pedagogicznych „Prometeusz” zadbaliśmy o to, by te wyjątkowe obchody jubileuszu oprawić w naukową atmosferę. Zaprosiliśmy do przeprowadzenia warsztatów i konferencji autorytety w dziedzinie diagnozy, terapii i profilaktyki psychologiczno-pedagogicznej.
Właśnie rusza nabór na:
konferencję: Jak motywować niezmotywowanych
oraz warsztaty: SMYKO-MULTISENSORYKA

Informację o naborze do proponowanych wydarzeń będą się ukazywały sukcesywnie na naszej stronie internetowej, profilu na facebooku oraz w mediach.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu naszego kołobrzeskiego poradnictwa.

Smyko multisensoryka

Jak motywować niezmotywowanych Pyrzalski

Zapraszamy!

Maj 7th, 2019 | Posted by admin in Aktualności | Ważne - (0 Comments)

Z przyjemnością informujemy, że 11 maja nasza Poradnia organizuje po raz kolejny „Wiosenne warsztaty dla mamy i taty”.

Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów młodszych dzieci. Podczas indywidualnych spotkań ze specjalistami będziecie Państwo mogli   poszerzyć wiedzę   jak   w codziennych sytuacjach wpływać na rozwój swoich dzieci.

Zachęcamy    rodziców  dzieci   przygotowujących  się  do  szkoły,  aby  skorzystali m. in. z przesiewowych badań wzroku, słuchu i mowy swoich pociech, gdyż prawidłowe działanie tych funkcji jest jednym z głównych warunków poradzenia sobie w edukacji szkolnej.

plakat

Kwiecień 27th, 2019 | Posted by admin in Aktualności | Ważne - (0 Comments)

Szanowni Państwo, Rodzice, Uczniowie,

Informuję, że strajkujący specjaliści Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kołobrzegu w piątek 26.05.2019 zdecydowali o zawieszeniu strajku i podjęli pracę.
Bardzo dziękuję Państwu za okazane zrozumienie i cierpliwość. Jeszcze raz przepraszam za wszelkie utrudnienia.

Z wyrazami szacunku
Barbara Wolańska
dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kołobrzegu

Kwiecień 17th, 2019 | Posted by admin in Aktualności | Ważne - (0 Comments)

święta 2

Kolejny sukces kołobrzeskiej poradni.

Kwiecień 11th, 2019 | Posted by admin in Aktualności - (0 Comments)
56887215_2314156425530352_6703278745903431680_n

W dniu dzisiejszym Powiatowa Rada Rynku Pracy pozytywnie zaopiniowała nasz wniosek do Krajowego Funduszu Szkoleniowego za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy o dofinansowanie kosztów certyfikowanego szkolenia w zakresie wykorzystania testu ADOS – 2 w diagnostyce klinicznej. Dzięki temu dwóch psychologów, Panie Barbara Marchal i Joanna Rosiak, zdobędą kompetencje i prawa do posługiwania się testem diagnostycznym dla …
Read more

Kwiecień 9th, 2019 | Posted by admin in Aktualności | Ważne - (0 Comments)

Szanowni Państwo, miło jest nam poinformować, że psycholog naszej poradni Pani Katarzyna Grela właśnie ukończyła szkolenie I stopnia w zakresie terapii Metodą Tomatisa.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kołobrzegu została doposażona w urządzenie do stymulacji audio-psycho-lingwistycznej Metodą Tomatisa na początku bieżącego roku. Jego zakup oraz szkolenie sfinansował Starosta Kołobrzeski Pan Tomasz Tamborski. Dzięki temu nasza poradnia poszerza swoją ofertę o kolejną nowatorską metodę terapii, która wykorzystuje nowoczesne, zaawansowane technologie. W taki sposób kołobrzeska poradnia staje się jedną z najlepiej doposażonych w regionie. Dzięki temu dzieci z zaburzeniami mowy, dysleksją, ADHD, autyzmem czy opóźnieniem intelektualnym mają szansę na poprawę funkcjonowania na na polu edukacyjnym jak i emocjonalno-społecznym.

Kwiecień 8th, 2019 | Posted by admin in Aktualności | Ważne - (0 Comments)

I N F O R M A C J A

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Kołobrzegu informuje rodziców, że od dnia 8 kwietnia 2019r. do odwołania odbędzie się strajk pracowników poradni i w związku z tym wszystkie zajęcia nie odbędą się w tym terminie.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Dyrektor PP-P